Paliçeta të shkurtra, set (2palë) Prenatal

1752L

SKU: 664927

2 palë paliçeta të shkurtra me printe të ndryshme

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set prej 2 palë paliçetash të shkurtra, me mëngë të shkurtra, me jakë Peter Pan dhe me printe të ndryshme 98% Pambuk,2% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit