Pantallona Slim-Fit Cortefiel

2397L

SKU: 7199058

Pantallona Slim-Fit me bel elastik

l
m
s
xl
xxl
E zeze
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pantallona Slim-Fit me bel elastik për komfort maksimal, xhepa anësorë dhe xhepa të pasëm me kopsë, me zinxhir të fshëhur dhe kopsë për mbërthim.Të përbërra nga matërial elastik per rehati në lëvizje. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë