Peceta higjenike, Prenatal

SKU: 535206

Në formatin Extra Large ato janë të dizajnuara posaçërisht për periudhën pas lindjes, kanë një formë anatomike me përshtatje të shkëlqyer dhe garantojnë higjienë dhe tolerancë maksimale edhe për lëkurën më të ndjeshme.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Në formatin Extra Large ato janë të dizajnuara posaçërisht për periudhën pas lindjes, kanë një formë anatomike me përshtatje të shkëlqyer dhe garantojnë higjienë dhe tolerancë maksimale edhe për lëkurën më të ndjeshme.Nuk ngjitet në plagën epiziotomike.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,