Portofol lëkure Carpisa

SKU: PF854305W20

Portofol me inicial F

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol lëkure me disa hapje për mbajtje kartash, monedhash dhe kartmonedhash. 100% Lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit