Portofol me logo Carpisa

SKU: AP932606W20

Portofol me logo

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Portofol kartash dhe monedhash nga linja Candy Wallet, me xhepe te jashtem, me zinxhire praktike ne pjesen e siperme dhe me logo ne pjesen e perparme.,Poliuretan 100 %,1X13X8

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit