Pulovër oversize Mango

3594L

SKU: 87041030

Pulovër e gjatë oversized me thurje

l
m
s
XS
E bardhe
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër e gjatë oversized me thurje, jakë të rrumbullakët dhe çarje ne pjesen fundore anësore. 27% POLIESTER, 6% POLIAMID, 67% AKRILIK

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA