Reçipeta Women Secret

1347L

SKU: 3542564

Reçipeta me rripa të trashë, me katër nivele shtrëngimi për përshtatje

100C
90C
95C
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Reçipeta me rripa të trashë, me katër nivele shtrëngimi për përshtatje dhe me detaje dantelle.88% Poliamid 12% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë