Rrip Carpisa

SKU: AC6023110MC00

Rrip

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Rrip meshkujsh i thjeshte elegante me nje tokez metalike drejtkendeshe i pershtatshem per pamje te perditshme apo edhe veshje me te sofistikuara 100% Lekure

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit