• Rroba banjo 1
  • Rroba banjo 2

Rrobabanjo Women Secret

7190L 5040L

SKU: 5527473

Trupore shumëngjyrëshe me rripa të hollë dhe të ndryshueshëm, me kapëse në pjesën e pasme të shpinës, e përbërë nga 87% Poliamid 13% Elastan

Portokalli
L
M
S
XL
FshijeGuida e masave
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
..