Badi Prenatal

4990L

SKU: 620522

Set badi 5 pcs me menge te gjata ,me hapje nga para ,lisho dhe me printe

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set badi 5 pcs me menge te gjata ,me hapje nga para ,lisho dhe me printe ,e perbere nga 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit