Set bluzë dhe tuta (2 palë), Prenatal

2990L

SKU: 686015

Set me dy kostume të rehatshme, tuta dhe bluzë.

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set me dy kostume të rehatshme, tuta dhe bluzë. Mbyllje me butoba nga pas, me print arush.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,