Set me dy karfica në formë zemre,Okaidi

SKU: 695462550

Set me dy karfica në formë zemre

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Set me dy karfica në formë zemre,40% Metal 60% Akrilonitrilë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë