Set tasa 2copë, That’s Love, Prenatal

SKU: 637181

Tasa praktikë me një mbështetëse silikoni. Çdo paketë përmban dy tasa.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Tasa praktikë me një mbështetëse silikoni. Çdo paketë përmban dy tasa.Anti rrëshqitje. Higjenike dhe funksionale. i sigurt për larjen e enëve.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,