Shall bazik Mango

1752L

SKU: 17090127

Shall bazik njëngjyrësh

99
Blu
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Shall bazik njëngjyrësh dhe pa qepje në skaje. 100% Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë