Shtesë për konturet e Reçipetave Women Secret

SKU: 4331540

Shtesë per konturet e mberthimit te Reçipetave

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Shtesë per konturet e mberthimit te Reçipetave e cila e rrit konturin e Reçipetave tuaja deri ne nje mase. Me 3 nivele. Mos harroni te zgjidhni te njejten gjeresi te Reçipetave tuaja,92% NAJLON 8% POLIPORPILEN

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit