Stileto bazike, Stessymid, ALDO

8990L

SKU: 13613047

Stileto bazike, me majë dhe takë të hollë. Taka 8cm.

35
36
37
38
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Stileto bazike, me majë dhe takë të hollë. Taka 8cm. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë