Syze dielli ovale Mango

SKU: 87075682

Syze me kornizë ovale plastike dhe skelet metalik

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Syze dielli në formë ovale me kornizë plastike dhe skelet metalik, ofrojnë mbrojtje UV e kategorisë së 3-të. 100% Polikarbonat

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi