T-shirt pambuku Mango

SKU: 87004031

T-shirt me prerje të drejtë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, përbërje pambuku organik. 100% Pambuk organik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA