T-shirt me vija të holla Springfield

903L

SKU: 7122020

T-shirt me mëngë të shkurtra, jakë rrethore dhe logo në kraharor

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e mesme
Gold/Mustarde
jeshile
Portokalli
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me vija të holla në linja horizontale dhe me detaj logoje të qendisur në kraharor. 82% Pambuk, 18% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë