Triko me kapuc Okaidi

3990L4390L

SKU: 75749

Triko me mëngë të gjata me kapuc

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata me kapuc dhe xhepa në anësore, mbyllje me zinxhir .5% Elastan 27% Viskozë 68% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë