Tuta te shkurtra – Okaidi

1790L

SKU: 95630138

Tuta te shkurtra

10Vjec
12Vjec
14Vjec
3Vjec
4Vjec
5Vjec
6Vjec
7Vjec
8Vjec
9Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Tuta per djem te shkurtra material i bute me llastin ne bel dhe lidhje ,e perbere nga100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit