Valixhe e mesme, Carpisa

20400L

SKU: VAB2010M942

Valixhe e mesme, material super rezistent dhe i qëndrueshëm.

E zeze
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Valixhe e mesme, material super rezistent dhe i qëndrueshëm. Me 4 rrota super të qeta, me sistem skanimi, me zinxhir dhe bllokues TSA. Përmasat: 43x60x25cm.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,