Valixhe S Carpisa

29400L

SKU: VA68790SC00

Valixhe me kasë alumini

21X37X50
E zeze
Gri argjendi
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Valixhe e vogël me kasë alumini dhe 4 rrota, dizajn me efekt karboni. Mbyllje me zinxhir dhe me kyç, me mbajtëse të dyfishtë në gjatësi dhe gjerësi dhe ndarje të ndryshme për organizim brenda. 100% Polikarbonat

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

21X37X50, MASE STANDARTE

Color Filter

E ZEZE, GRI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

BAZIKE

Përzgjidhni gjininë

UNISEX