Valixhe S,Carpisa

15100L

SKU: VAB632SC943

Ideale si bagazh dore pa pagesë EasyJet (për shkak të mundësisë së heqjes së rrotave)
E GARANTUAR PER 10 VJETE
(Produkti përfundimtar është i përbërë nga të paktën 80% material të qëndrueshëm)
Rrota të dyfishta të patentuara ultra të qeta
Zip i zgjerueshëm për vëllim më të madh të brendshëm
QR-code (akses në shërbime të ndryshme si listë kontrolli, kartë imbarkimi, informacione të linjës ajrore, shërbimi i humbur dhe i gjetur
Ndarëse të brendshme dhe rripa veshjesh

E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Linja: GOTECH EXCELLENT
Dimensionet pa rrota (cm): 32 x 45 x 20
Dimensionet me rrota (cm): 33 x 51 x 20
Pesha (kg): 2.7

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,