Valixhe XL nga linja Gotech, Carpisa

22400L

SKU: VAA505XL942

Valixhe XL nga linja Gotech nga Carpisa. Linja krenohet me një përmirësim cilësor dhe përqafon plotësisht filozofinë GREEN ORiENTED

34X52X79
Blu
E zeze
Gri Metal
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Valixhe XL nga linja Gotech nga Carpisa. Linja krenohet me një përmirësim cilësor dhe përqafon plotësisht filozofinë GREEN ORiENTED. Linja Carpisa Gotech® Green është bërë me material ultra-rezistent dhe përbëhet nga një përzierje 70% e materialeve të ricikluara. Veshja e brendshme është bërë nga material 100% i ricikluar. Bagazhi është i pajisur me CARPiSA QR-GO®: sistem i ri komunikimi dhe akses në shërbime të ndryshme, i përdorshëm në mënyrë të thjeshtë dhe të menjëhershme. Garancia 10-vjeçare për materialin dhe, një lajm i madh: i shtrirë edhe për rrotat e patentuara, ultra të qeta dhe novatore. Mbyllja me bllokues TSA.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

,

Sipas sezonit