Varëse çelësash Carpisa

SKU: AK973903C00

Varëse çelësash në formë breshke

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Varëse çelësash në formë breshke, me detaje gurësh. 80% Metal 20% Xham

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit