Xhaketë kostumi Mango

5243L

SKU: 87042882

Xhaketë me jakë klasike të zgjatur

l
m
s
XS
E kuqe
E zeze
Jeshile pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë kostumi me jakë klasike, dizajn I gjatë, me mëngë të gjata me detaje shtrënguese dhe dy xhepa anësorë. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA