Xhaketë me butona, Obaibi

2290L

SKU: 705493833

Xhaketë me butona, me printe, e bukur dhe e ngrohtë.

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë me butona, me printe, e bukur dhe e ngrohtë. Përbëhet nga: 15% Poliestër 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë