Xhinse të shkurtra Mango

SKU: 17010811

Xhinse të shkurtra slouchy-fit me bel të lartë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të shkurtra slouchy-fit me bel të lartë, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë