Dyqani më i ri Women’Secret në QTU

Dyqani më i ri Women’Secret në QTU

Women’Secret, marka me origjinë spanjolle dedikuar femrave, i cili është i specializuar për veshjet e gjumit, intime dhe rrobat e banjos, hapi zyrtarisht në datën 16 tetor dyqanin e dytë në QTU, pas suksesit të dyqanit të parë i hapur 3 vite më parë në TEG.

SENSUAL
BEAUTIFUL
NATURAL

Në dyqanin më të ri, i cili ndodhet në katin e parë të QTU-së, do të gjeni koleksionin më të fundit të sezonit Vjeshtë/Dimër 2021.Fashion Group Albania është e vendosur të vazhdojë të zgjerojë aktivitetin e saj në vendin tonë. Së bashku me Anila Pirja, menaxhere e kësaj marke, realizuam hapjen e dytë të Women’Secret.Një markë me dinamizëm në stilin e saj, inovatore e mjaft femërore, e krijuar nga femrat për femrat.

Në dyqan luhet me ngjyra e dekore të cilat përfaqësojnë femrën Women’Secret, sa e brishtë në natyrën e saj aq dhe e fortë e konfidente. Hapësirat moderne dhe private të dyqanit Women’Secret i falë klienteve komoditet për t’u ndjerë komforte me “sekretet e tyre”.

Çdo zonë nëpërmjet detajeve të dekoreve drejtojnë klientet në koleksionet e ndryshme, ofertat, risitë e tendencat më të të fundit. E krijuar për të ofruar një përvojë unike të blerjes.Sikundër në dyqanet e tjera të Women’Secret në mbarë botën, edhe dyqanet tona janë projektuar që femrat të ndihen si në shtëpinë e tyre.Me hapësirat e saj, Women’Secret gjithmone ofron produkte me cilësi të lartë dhe perfekte për t’u pështatur.

Vizitoni dyqanin tonë më të ri dhe ndihuni bukur, komode e sensuale me Women’Secret!
SHKO LART