Blog

SHOWROOM-et VIRUALE , REALITETI I RI I INDUSTRISË SË MODËS
Situata që e mbarë bota po kalon që prej fillimit te vitit 2020 dhe kufizimet...
Gati per plazh? Cfare duhet te marrim me veten ne valixhe.
Te gjithëve na pelqen te jemi të përgatitur  me veshjet e aksesorët për çdo lloj...
Fushata e re MANGO “LIFE IN BLOOM“, nis si një MESAZH optimist në botë
Në përpjekje për të kthyer një frymë entuziaste në jetën tonë dhe për të planifikuar...
Garderoba e parë e bebit tënd!
Veshjet mikroskopike kanë filluar të të magjepsin edhe më shumë në këto ditë të fundit...
Në harmoni me ty dhe natyrën
Këtë sezon rikthehen modelet e xhinseve të  viteve ’80 & ’90, por tani ato vijnë më...
“Here comes the sun” Trendet e fundit të rroba banjove
Një koleksion me një prekje ekzotike që gjen ekuilibrin e tij në kombinime të qeta...
SHKO LART