FGA

Festiv me Woman’Secret

Një Krishtlindje dhe Vit të Ri ndryshe me Woman’Secret. Jepini ngjyra dhe gëzim festave me koleksionet plot motive dhe ngjyra që i japin ngrohtësi ditëve të ftohta të këtij sezoni.

Eksploroni mes qindra artikujve dhe zgjidhni të preferuarën tuaj.

DAILY CIRCUS

Pse mund të dukeni të thjeshtë kur mund të dukeni mahnitshëm? Përmes linjës “Daily circus” Woman’Secret ka menduar për ju. Koleksioni me sloganin “ Speciale dhe spektakolare” sjell paletin e ngjyrave më në zë të momentit nga roza, karameli e deri te jeshilja. Veshjet rikrijojnë atmosferën festive me dizanje të kombinuar mes printimeve tradicionale ndërthurur me materialet më komforte si pëlhura e deri te gëzofi. Dizanjet e printuara ju japin idenë e një cirku që ngjall imazhe atmosferike. Pra çfarë prisni eksploroni linjën e fustaneve të natës ,apo pizhameve më poshtë.

SNOOPY SKI

Rehatia nuk ka të paguar, por veshjet e linjës “Snoopy Ski” ju garantojnë në mënyrë maksimale komfortin e dëshiruar. Ngjyrat e çelëta dhe me shkëlqim i japin një ngrohtësi lukut tuaj. Linja e pizhamave, jumpsuits-ave dhe fustaneve të natës konsiderohet si një nga “Best seller” të linjës. Çfarë prisni më shumë, eksploroni dhe  bashkojuni familjes së madhe.

MULTILICENSE CRAZY XMAS

Sezoni po vjen dhe Women’secret godet me koleksionin e “MULTILICENSE CRAZY XMAS”. Jepini atmosferë festive vetes dhe të dashurve tuaj me bluzat më trendy. Stampimet e punuara me kujdes me figuart më të dashura të Snoopy dhe Garfield ju bëjnë të ktheni dhe njëherë në kohë në femijërin në ditët festive.  Koleksioni risjell ngjyrat tradicionale të festive të cilat shfaqin  esencën festive të fundvitit, dashurinë dhe hare.

BETTER TOGATHER

Ju kujtohen ditët kur ju dhe familja juaj së bashku vishnit të njëjtat rroba me dizanje në netet më të lumtura të vitit Epo riktheni  atmosferën qe  ju mungon me linjën “Better Togather”. Ngjyrat e ndezura të së kuqes në kontrast me të bardhën ju bëjnë të ndiheni festiv dhe miqësor. Këtë vit kartolina e Krishtlindjeve do të duket më unike se kurrë falë “Better Togather”. Eksploroni motivet më të vecanta mëposhtë.

Nga partnerët tanë: