Gati per plazh? Cfare duhet te marrim me veten ne valixhe.

Te gjithëve na pelqen te jemi të përgatitur  me veshjet e aksesorët për çdo lloj rasti gjatë pushimeve tona.  Kjo për disa mund të konsidorohet një valixhe e mbushur plot dhe e rënde. Por jo, nuk ka pse të jetë keshtu.

Sekreti I të bërit gati një valixhe të lehtë është  të zgjidhni veshje  të cilat mund ti përdorni në disa momente të ditës dhe të  duken të ndryshme nga kominimet që do të bëni.

Ja cila  mund të ishte një listë e cila do t’ju ndihmonte

1. Si fillim ju duhet një valixhe praktike, e lehtë në material , por edhe cilësore. 

Në këtë rast do t’ju sugeroja valixhen GoTech nga Carpisa. Ajo ka nje material super të lehtë, design modern, rrota rezervë , është e sigurt dhe  që të jep mundësinë të zgjerosh volumin e saj nëpërmjet një shtese  të brendshme prej 5 cm.

2. Një bluzë , këmishë apo fustan i bardhë e cila kombinohet lehtësisht dhe që mund të perdoret  edhe paradite , edhe në mbrembje në një club.

3. Një pale xhinse të shkurtra që mund ti përdorni për në plazh, por edhe kur të dilni për një kafe ose pije.

4. Veshje plazhi për të gjithë familjen 

Për ty këshilloj rrobabanjo të veçanta të cilat mund të kombinohen mes tyre e që do të bënin që çdo ditë të dukeshit ndryshe. Por mos lini pa vendosur në valixhe edhe një palë rrobabanjo trupore , me të cilat do të jeni tërësisht unike. Trendi I këtij sezoni janë truporet me topa “polka dot ” e vija të cilat I gjeni në Women ‘secret.

Për bashkeshortin motive floreare e me ngjyra që do ta bënin të dukej edhe me modern.

Ndërkohë  për më të vegjëlit “nje must” janë bluzat apo truporet Okaidi që i mbrojnë nga rrezet ultra vjollcë e që nuk përcjellin nxehtësinë.  

5. Veshje për një darkë të veçantë apo romantike .

Një fustan hollë, I gjatë, floreal e plot ngjyra dot e ishte perfekt

Sigurisht kapelet , syzet e kepucët praktike  janë të domosdoshme. Mund të zgjidhen ngjyra të lehta e neutrale që do tu përshtateshin të gjitha veshjeve.

 Në platformën më të re të shitjeve online ww.fga.al  ku  blerësi shqiptar ka një gamë të gjerë  alternativa produktesh, nga 10 marka internacionale të njohura, me artikuj për të gjithë familjen nga bebet, nënat shatëzënë,  të rinjtë,  femra e meshkuj, është e sigurt që do të gjeni gjithçka për valixhen tuaj të pushimeve.

Blerja është shumë e thjeshtë mjafton të klikoni në ww.fga.al  , zgjidhni artikullin që ju pëlqen , shtojeni në shportën duke percaktuar ngjyrën, masën dhe sasinë, më pas zgjidhni mënyrët e pagesës dhe transportit dhe plotësoni të dhënat tuaja. Porosia juaj do të proçesohet Brenda 48-72H. Transporti në Tiranë kushton 200 lek ndërsa në rrethe 300 leke.

SHKO LART