Gigi Hadid vesh pallton “over size” nga Mango në shtëtitje me të bijën

Një pallto e stilit klasik, me gjatësi deri mbi gju e cila vjen në tre tonalitete ngjyrash neutrale dhe mbi të gjitha, me nje çmim të përballueshëm duke e bërë këtë pallto nga Mango artikullin perfekt që çdo nëne të re që është gjithmonë në nxitim duhet të përdorë për të stiluar veshjen e saj.

Pallto është në krye të tendencave të veshjeve këtë sezon dhe është pjesë e koleksionit Mango “Commited bërë me materiale të qëndrueshme, dhe krijuar me një proçes që mbetet i respektueshëm për mjedisin.

Pallton mund ta gjeni në dyqanet Mango në qëndrat tregtare TEG e QTU në Tiranë dhe online në www.fga.al në linkun e mëposhtëm:

https://fga.al/product/pallto-me-kuadrata-mango/

Gigi Hadid vesh pallton “over size” nga Mango në shtëtitje me të bijën

Padiskutim që e njihni të gjithë, ajo është një nga modelet më të ndjekura sa i perket stilit të veshjeve të saj. Edhe pse tashmë nënë e një vajze të vogël ajo di të kujdeset për look-un e saj me zgjedhjet e veçanta. Gjatë shëtitjes së fundit me vajzën në këto ditë janari, ajo shfaqet më në stil se kurrë më parë. Ajo ka përdorur aksesorë të til kapele e çizmet e gjata të kamoshit , por pjesa e veshjes që ka spikatur në kombinimin e saj ka qënë pikërisht palltoja “over size” e markës spanjolle, MANGO.

SHKO LART