Markat

Markat tona

Në portofolin tonë manaxhojmë 10 marka të suksesshme veshjesh e aksesorësh të cilat janë përzgjedhur me kujdes për të krijuar mundesinë që të gjithë ta gjejnë veten në rrjetin e dyqaneve tona.

Duke filluar që nga lindja ku nënat shtatzanë e bebet e gjejnë veten në PRENATAL, dyqanin më të madh në vend për to, për të kaluar tek fëmijët deri në 14 vjeç ku marka franceze OKAIDI ia ploteson më së miri çdo nevojë për cilësi me stil, për të vazhduar me të rinjtë e prindërit në SPRINGFIELD, MANGO, CORTEFIEL, WOMEN’SECRET e GOLDENPOINT.

Sigurisht veshjet pa aksesorët nuk duken të plotësuara  dhe  PARFOIS, CARPISA e GEOX jua mundësojnë këtë. 

  • Carpisa
  • Cortefiel
  • Geox
  • Goldenpoint
  • Mango
  • Okaidi
  • Obaibi
  • Parfois
  • Prenatal
  • Springfield
SHKO LART