Aksesore Carpisa

1800L

SKU: AN471513C00

Çante tualeti

25X13X13
Blu
E kuqe
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çanta e tualetit të udhëtimit është bërë nga një material me ngjyra të forta dhe përmban dy ndarje praktike me zinxhir për të mbajtur produktet të sigurta. Xhepi i përparmë ju lejon të mbani kozmetikën ose ilaçet tuaja më të rëndësishme brenda një mundësie të lehtë. 100% Najlon

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit