Aksesore Carpisa

1400L

SKU: AA965101C00

Çante mbrojtese

15X33X46
Blu
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Cante mbrojtese është bërë nga material rezistent dhe i përshtatshëm për të përmbajtur çantën tuaj në mënyrë të sigurt, për të parandaluar atë nga kontakti me papastërtitë, viruset dhe bakteret. 80% poliester 20%

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit