Atlete Geox

15890L

SKU: D15NUA0006KC1010

Atlete me shollë dhe lidhëse kontrastuese teknologjia Spherica

36
37
38
39
40
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete me shollë dhe lidhëse kontrastuese, praktike në veshje. Sholla e jashtme me mbushje që përshtatet me këmbën dhe ofron mbrojtje e rehati, sholla e brendshme e heqshme dhe higjienike me ajrosje. 100% Rrjete poliestri

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit