Atlete me teksturë thurje Geox

15890L

SKU: U15BYA0006KC9999

Atlete praktike me lidhëse teknologjia Spherica

39
40
41
42
43
44
45
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete praktike me lidhëse dhe shollë kontrastuese, teksturë rrjete. Sholla e jashtme me mbushje që përshtatet me këmbën dhe ofron mbrojtje e rehati, sholla e brendshme e heqshme dhe higjienike me ajrosje. 100% Rrjete poliestri

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit