Atlete për meshkuj,Monreale, Geox

13990L

SKU: U45BVA0EK14C3016

Atlete për meshkuj,Monreale, me kontraste,të bukura dhe komode.

40
41
42
43
44
45
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbërja: 65% Poliestër -20% Poliuretan -15% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë