Badi me mëngë të gjata, set (2copë) Prenatal

2072L

SKU: 637094

2 badi me printe

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 badi me mëngë të gjata dhe jakë rrethore e mbyllje me kopsa, dizajn me printe me motive të ndryshme.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit