Batanie me qëndisje Prenatal

2720L

SKU: 680219

Batanie me një lepurush të qëndisur

U
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Batanie për vajza, e ngrohë dhe e rehatshme, me një leupurush të qendisur në mes. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit