Batanije pellushi, Prenatal

SKU: 639607

Batanije e ngrohtë pellushi, me dizenjo yje që qeshin.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Batanije e ngrohtë pellushi, me dizenjo yje që qeshin. Përmasat: 100*120cm.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,