Biberon termik, Prenatal That’s Love

SKU: 637174

Ruan temperaturën e ushqimit. i sterilizueshëm nga nxehtësia.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Ruan temperaturën e ushqimit. i sterilizueshëm nga nxehtësia. Nuk mban erë, mund te lahet ne lavastovilje.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,