Bluzë Cortefiel

3490L

SKU: 9162064

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe fruda tek mëngët

l
m
s
xl
XS
xxl
Blu e erret
E bardhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe fruda tek mëngët, prerje e drejtë dhe me jakë të rrumbullakët,100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë