Bluzë me mëngë të shkurtra Springfield

995L

SKU: 8869847

Bluzë me detaje temina

l
m
s
xl
XS
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore. Dizajn me qendisje teminash. 90% Pambuk, 10% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë