Bluzë me printe Mango

2990L

SKU: 17024048

Bluzë me printe florale, me mëngë treçerekëshe

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me printe florale, me mëngë treçerekëshe dhe jakë V, me shirit elastik tek beli dhe mëngët.71% Viskozë, 09% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë