Bluzë me printe Springfield

1047L

SKU: 6792358

Bluzë me mëngë të gjata, me printe florale me dy tonalitete

34
36
38
40
42
44
Vishnje Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mëngë të gjata, me printe florale me dy tonalitete, me mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë