Bluzë pa mëngë, Mango

1813L

SKU: 27049202

Bluzë pambuku pa mëngë me jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Koral
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku pa mëngë me jakë rrethore dhe me detaje frudash. 96% Pambuk 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë