Bluzë, set 2 copë, Prenatal

1650L

SKU: 686016

2 bluza pambuku me mëngë të gjata

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 bluza pambuku me mëngë të gjata, me jakë rrethore bebi dhe tonalitete të ndryshme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë